سلامت

چرا وقتی با دندان مصنوعی صحبت می‌کنید دهان کف می‌کند؟

بعضی از سالمندانی را که موقع حرف زدن، آب در گوشه دهانشان جمع می‌شود و به قول معروف، دهانشان کف می‌کند! می‌دانید مشکل از کجاست؟ کوتاه بودن ارتفاع دندان مصنوعیشان!

ادامه »

شنا سوئدی کدام عضله‌ها را درگیر می‌کند؟

تمرین شنا سوئدی تقریبا به هیچ وسیله ورزشی نیاز ندارد و اکثر عضلات بالاتنه را درگیر می‌کند.

ادامه »

چرا کودکان وقت دندان درآوردن تب می‌کنند؟

کودکتان بی‌قرار شده؟ بی‌دلیل جیغ می‌زند و گریه می‌کند؟ آب دهانش راه افتاده؟ اسهال گرفته یا دور دهانش جوش زده و زخم است؟ تب دارد؟ غذا نمی‌خورد و بدخلق شده؟ همه اینها می‌تواند علایم دندان درآوردن باشد

ادامه »

چگونه از روغن زیتون برای مو و پوست استفاده کنیم؟

فواید روغن زیتون اصل بسیار گسترده است. این روغن موارد مصرف گوناگونی دارد که یکی از مهمترین‌ آن‌ها، استفاده به صورت موضعی برای بهره‌مندی از خواص روغن زیتون برای مو و پوست است.

ادامه »

آیا از دست دادن دندانها در سالمندی قطعی است؟

آیا از دست رفتن دندانها با گذشت زمان و افزایش سن امری حتمی و غیر قابل پرهیز است؟

ادامه »

تقویت و تناسب اندام با ۱۰ حرکت ورزشی ساده

شما به راحتی می‌توانید این ۱۰ حرکت ورزشی ساده را به برنامه ورزش روزانه خود تبدیل کنید و مطمئن شوید که اندام مناسب خود را در طول زندگی حفظ خواهید کرد

ادامه »

اگر تازه کودک را از پوشک گرفته‌اید این مطلب را بخوانید

فرزند شما که چند هفته است یاد گرفته بدون استفاده از پوشک زندگیش را ادامه دهد و توجه خوبی به آموزشهایتان داشته و کاملا درست و مناسب رفتار کرده است، ناگهان متوجه نمی شود که خودش را زمان زیادی نگه داشته است و در طول مسیر رسیدن به سرویس بهداشتی، نمی تواند خودش را کنترل کند و همه چیز روی زمین می ریزد.

ادامه »

رشد سریع مو با ۵ روش خانگی برای

بسیاری از افراد آرزوی رشد سریع مو و داشتن موهای بلند و درخشان را دارند ولی به دلیلی ضعیف بودن موها، نبود تغذیه کافی و آسیب به مو، رشد مو کم و کند می‌شود و ترجیح می‌دهند موهای خود را کوتاه کنند.

ادامه »

مختل شدن طبیعت دستگاه گوارش با مواد ضدباکتری خمیردندان

تحقیقات جدید نشان می‌دهد ماده آنتی باکتریال یافت شده در بسیاری از محصولات مصرفی نظیر صابون‌ها تا اسباب بازی‌ها و حتی خمیردندان می‌تواند به سرعت موجب اختلال در باکتری‌های موجود در روده شود.

ادامه »

درباره ورزش کراس فیت بیشتر بدانید!

در این مقاله به طور کامل درباره مخاطرات و فواید ورزش کراس فیت برای شما توضیح می‌دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید آیا این ورزش برایتان مناسب است یا نه.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن