سلامت

درباره ورزش کراس فیت بیشتر بدانید!

در این مقاله به طور کامل درباره مخاطرات و فواید ورزش کراس فیت برای شما توضیح می‌دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید آیا این ورزش برایتان مناسب است یا نه.

ادامه »

از مواد آرایشی خصوصا اسپری‌ها جلوی فرزندتان استفاده نکنید

اگر نگران سلامتی فرزندتان هستید پیش او از مواد آرایشی خصوصا اسپری ها استفاده نکنید!

ادامه »

خواص روغن بادام برای پوست و مو

اگر دوست دارید بدانید خواص روغن بادام شیرین برای پوست، مو و قلب شما چیست، این مطلب را حتما بخوانید.

ادامه »

ورزش داروست قسمت ۲۲

برنامه ای است که با حضور متخصص به مخاطبین می گوید که ورزش کردن مانند دارو چه بسا بهتر از آن عمل می کند.

ادامه »

تعرفه‌ خدمات دندان‌پزشکی در کشورهای مختلف دنیا

سایت پرمطلب: در کشور ما بخش دولتی، دندان‌پزشکان بخش خصوصی را به دریافت سودهای بالا متهم می‌کند و بخش خصوصی، خواهان ایفای نقش بیشتر بخش دولتی و مشارکت بیمه‌ها است و گروه سومی هم از بیرون از گود، می‌خواهند دندان‌پزشکان بخش خصوصی ملزم به رعایت تعرفه‌های یکسان شوند. البته تعیین تعرفه خدمات دندان‌پزشکی هم به دلیل مشمولیت هزینه‌های جنبی و سربار از جمله مواد و تجهیزات، خود حکایت مفصلی است که هر یک از کشورهای مختلف دنیا، برای آن چاره‌ای اندیشیده‌اند. در این گزارش، به بررسی اجمالی ساختار دریافت تعرفه خدمات دندان‌پزشکی در چند کشور مختلف پرداخته‌ایم که در ادامه می‌خوانید: ایالات متحده آمریکا و اروپا در ایالات متحده آمریکا، بیمار پس از دریافت خدمات دندان‌پزشکی، صورت‌حسابی از دندان‌پزشک دریافت می‌کند که شامل هزینه‌های جنبی، حق‌الزحمه دندان‌پزشک، دستیار، تجهیزات و همچنین صورت‌حساب لابراتوار است. به این ترتیب، دندان‌پزشک می‌تواند ارزش خدمات مختلفی که انجام می‌دهد را به سادگی تعیین کند. البته او می‌تواند برای افزایش سود خود قیمت‌ها را به میزان دلخواه بالا ببرد و این نمونه یک نظام سرمایه‌داری در تأمین سلامت دهان است. در اغلب کشورهای اروپایی، کانادا و بسیاری از کشورهای دیگر، دندان‌پزشک دو رسید به بیمار می‌دهد که یکی از آن‌ها مربوط به هزینه‌های خدمت دندان‌پزشکی…

ادامه »

نکاتی درباره‌ ایروبیک و انواع تمرینات هوازی

آیا می‌دانید تمرین هوازی یا ایروبیک چیست؟ نرمش هوازی یا «ایروبیک» (Aerobic exercise) که با نام «کاردیو» (cardio) هم شناخته می‌شود، به معنی حرکاتی است که به طور ویژه روی سیستم مصرف اکسیژن برای تولید انرژی تمرکز می‌کنند

ادامه »

شیر مادر میتواند باعث پوسیدگی دندان نوزادان بشود

پوسیدگی دندان در دوران شیرخوارگی در ابتدا از سطوح بیرونی دندانهای جلوی فک بالا شروع شده سپس اولین کرسی‌های بالا و پایین را درگیر می‌سازد.

ادامه »

۶ ماسک صورت خانگی مخصوص شب

این ماسک‌ها روی پوست خشک می‌شوند و وقتی شما خوابید تاثیرشان را می‌گذارند؛ راه حل خوبی برای رسیدن به پوست رویایی و نرمی که آرزو دارید.

ادامه »

ورزش داروست قسمت ۲۱

برنامه ای است که با حضور متخصص به مخاطبین می گوید که ورزش کردن مانند دارو چه بسا بهتر از آن عمل می کند.

ادامه »

موارد شایع در سلامت دهان و دندان

گزارشی اجمالی از موارد شایع در سلامت دهان و دندان

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا
بستن