دکوراسیون

 • Photo of استفاده از سنگ در بخش‌های مختلف دکوراسیون خارجی

  استفاده از سنگ در بخش‌های مختلف دکوراسیون خارجی

  سنگ مالون یا همان سنگ بادبر سنگی طبیعی است که از معدن استخراج شده و به کمک پتک یا وسایل مشابه، به آن فرم می‌دهند. به دلیل نحوه برش دهی این سنگ، فرم‌های نامنظم و نزدیک به مربع یا مستطیل پیدا می‌کنند. این سنگ‌ها، معمولا در محوطه سازی‌ها و طراحی‌ منظره بیشتر به کار برده می‌شوند.

  ادامه »
 • Photo of کدام سنگ، کدام فضا؟!

  کدام سنگ، کدام فضا؟!

  اگر به دنبال بهترین سنگ برای کف ساختمان خود هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی با انواع سنگ آشنایی پیدا کنید، سپس دست به انتخاب بزنید. چراکه دانستن مزایا و معایب انواع سنگ و شرایطی اقلیمی متناسب با هرکدام، شما را از انتخاب اشتباه باز می‌دارد.

  ادامه »
 • Photo of چند ایده‌ برای دکوراسیون داخل منزل

  چند ایده‌ برای دکوراسیون داخل منزل

  با کمک ایده‌ هایی برای دکوراسیون داخلی خانه می‌توانید به سادگی مهارت طراحی داخلی خود را بالا ببرید و دکوراسیون چشمگیرتری داشته باشید. اگر قصد دارید فضای داخلی منزلتان را به صورت اصولی تغییر دهید و ظاهر یک نواخت آن را دگرگون کنید باید با اصول ابتدایی طراحی داخلی منزل آشنا شوید.

  ادامه »
 • Photo of بهترین‌های روتختی ترکیه‌

  بهترین‌های روتختی ترکیه‌

  روتختی‌ ترکیه‌ ای از لحاظ کیفی نمره‌ خوبی دارد و حتی به کشور‌های دیگر صادر می‌شود. مدل‌ها و طرح‌های ارائه شده توسط کارخانه‌های این کشور بسیار گسترده اند و می‌توانند بیشتر سلیقه‌ها را راضی نگه دارد.

  ادامه »
 • Photo of ۱۱ ترفند برای دکوراسیون باغچه

  ۱۱ ترفند برای دکوراسیون باغچه

  نقش حیاط زیبا و سرزنده بر سلامت ذهنی و روحی انسان‌ها انکار ناپذیر است. طراحی منظر به خصوص دکوراسیون باغچه همانند دکوراسیون داخلی مهارتی است که اگر به متخصصان خود واگذار شود نتیجه‌ای بسیار بهتر و اصولی در برخواهد داشت.

  ادامه »
 • Photo of دکوراسیون با نورپردازی سقف

  دکوراسیون با نورپردازی سقف

  مبحث نورپردازی سقف برخلاف تصور عده‌ای یک مبحث تخصصی است. متاسفانه تعداد کمی از معماران ما این تخصص را به صورت اصولی آموزش دیده اند. در حالی که طراحی و اجرای نورپردازی درست تاثیر بسیار زیادی برای روی کلیت فضای شما خواهد گذاشت.

  ادامه »
 • Photo of انواع گلدان چوبی

  انواع گلدان چوبی

  گلدان چوبی انتخاب مناسبی برای کسانی است که به سبک روستیک علاقه دارند. برای انتخاب گلدان مناسب بایستی شکل و ابعاد گیاهی که می‌خواهید در آن بکارید را در نظر داشته باشید.

  ادامه »
 • Photo of ۵ نمونه طراحی یا کاشی کاری مدرن

  ۵ نمونه طراحی یا کاشی کاری مدرن

  کاشی کاری مدرن این روز‌ها متحول شده و از رنگ‌ها و مصالح جدیدتری استفاده می‌کند. در گذشته کاشی‌ها فقط سفید بودند و ممکن بود حس سردی القا کنند، اما در این مقاله خواهید دید که این روندبه وضوح تغییر کرده است.

  ادامه »
 • Photo of چطور خانه‌ای ایرانی داشته باشیم؟

  چطور خانه‌ای ایرانی داشته باشیم؟

  دکوراسیون سنتی خانه، برای خیلی از ما که با خاطراتمان زندگی می‌کنیم جذاب است. مزیت ایجاد فضای سنتی ایرانی در خانه این است که کار راحتی است، هرکسی می‌تواند آنرا طراحی کند و احتمالا تعداد زیادی از المان‌های آن در دسترس هستند.

  ادامه »
 • Photo of آینه کاری و دکوراسیون داخلی منزل

  آینه کاری و دکوراسیون داخلی منزل

  آینه کاری منزل در هنر و معماری ایرانی پیشینه‌ی درازی دارد. این سبک به دنیای مدرن هم راه پیدا کرده و امروزه خانه‌های بسیاری را می‌بینید که با آینه کاری طراحی شده‌اند و جلوه زیبایی دارند.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا