دکوراسیون

 • Photo of انتخاب کف پوش از جنس موکت

  انتخاب کف پوش از جنس موکت

  موکت یکی از کف پوش‌های مورد استفاده در منازل، ادارات، مدارس، کف اتاق و راهرو ساختمان، اتومبیل، هواپیما، قطار و سایر وسائل نقلیه و ... است. با کمک راهنمای خرید موکت از بین طرح‌ها و جنس‌های مختلفی که در بازار عرضه می‌شود، می‌توانید بسته به نوع کاربرد بهترین انتخاب را داشته باشید.

  ادامه »
 • Photo of انواع میز ناهارخوری کم جا و تاشو

  انواع میز ناهارخوری کم جا و تاشو

  میز ناهارخوری کم جا و تاشو به میز‌هایی گفته می‌شوند که فضای کمتری را اشغال می‌کنند و با سبک مدرن خود طرفداران زیادی را بین خانه‌داران پیدا کرده‌اند.

  ادامه »
 • Photo of چند مدل کاشی کاری سرویس بهداشتی

  چند مدل کاشی کاری سرویس بهداشتی

  طرح کاشی کاری با ظاهر خنثی بسیار محبوب است، اما اگر شما رنگ‌های روشن، تیره یا خاص را دوست دارید، از استفاده از آن‌ها نترسید. فقط یک رنگ روشن را با خنثی کردن، متعادل کنید.

  ادامه »
 • Photo of ایده‌ها و ترفندهای دکوراسیون سفید

  ایده‌ها و ترفندهای دکوراسیون سفید

  زمانی که دکوراسیون سفید را انتخاب می‌کنید، فضای خانه یا اداره شما در مرز یکنواختی و زیبایی قرار دارد. اینکه فضایی دنج داشته باشید یا خسته کننده بستگی به هنرتان دارد.

  ادامه »
 • Photo of پالت طیف رنگی طوسی در دکوراسیون

  پالت طیف رنگی طوسی در دکوراسیون

  طوسی نیز مانند دیگر رنگ‌ها، طیف متنوعی از سایه‌ها را دربرمی‌گیرد. دودی، زغالی، خاکستری، گرافیتی، سربی، نقره‌ای و ده‌ها سایه دیگر در طیف رنگ طوسی قرار دارند.

  ادامه »
 • Photo of انتخاب یک روتختی زیبا برای تخت خواب عروس

  انتخاب یک روتختی زیبا برای تخت خواب عروس

  انتخاب یک روتختی زیبا برای تخت خواب عروس از جمله مواردی است که ذهن زوج‌های جوان را به خود مشغول می‌کند. اگر هنوز روتختی مناسبی را برای تخت خود یافت نکرده اید، با مدل‌های جدید آن در این مطلب آشنا شوید تا ایده‌های جذابی در ذهن شما پدید آید.

  ادامه »
 • Photo of ۱۷ عکس و ایده گیاهان برای دکوراسیون اتاق

  ۱۷ عکس و ایده گیاهان برای دکوراسیون اتاق

  17 عکس و ایده گیاهان که به دکوراسیون اتاق و منزل حال و هوای تازه میدهند

  ادامه »
 • Photo of نمونه استیکر دیواری مناسب درب

  نمونه استیکر دیواری مناسب درب

  استیکر دیواری یک انتخاب مناسب و ایده‌آل برای نصب روی سطوح مختلف فضای خانه شماست، البته اگر به دقت انتخاب شود! به کمک این برچسب‌ها به راحتی می‌توانید زیباسازی محیط خانه‌تان را محقق کنید. در ادامه چند نمونه استیکر دیواری مناسب درب را با هم میبینیم

  ادامه »
 • Photo of مکان‌های مناسب برای استفاده از رنگ طوسی در منزل

  مکان‌های مناسب برای استفاده از رنگ طوسی در منزل

  رنگ طوسی در دکوراسیون، جلوه‌ای شیک و مدرن به خانه شما می‌دهد. اگر در انتخاب پالت رنگی مدنظرتان آگاهانه عمل کنید، فضایی چشمگیر و آرامش بخش خواهید داشت.

  ادامه »
 • Photo of نمونه و ایده‌های جذاب برای تزیین زیر میز شیشه ای

  نمونه و ایده‌های جذاب برای تزیین زیر میز شیشه ای

  تزیین زیر میز شیشه ای معمولا با عناصری همچون کتاب، مجله های رنگی، عناصر تزئینی و آنتیک، گل و گیاه، ترکیب سطوح، جعبه و کوسن، عناصر طبیعی یا اشیا کاربردی و مواردی از این قبیل صورت می گیرد.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا