دکوراسیون

 • آینه کاری دیوار خانه

  آینه کاری دیوار خانه

  اگر قصد ایجاد یک تحول سریع و چشمگیر را در منزل خود دارید، ما به شما آینه کاری دیوار را پیشنهاد می‌کنیم. اما این المان طراحی نیز همانند باقی موارد نیازمند دانستن نکات و دیدن نمونه‌های اجرا شده‌ مختلف است تا شما را در انتخاب طرح و نقش آینه‌ها یاری کند.

  ادامه مطلب >>
 • وابی سابی در دکوراسیون منزل

  وابی سابی در دکوراسیون منزل

  اجرای وابی سابی در دکوراسیون منزل به این معنی است که کمی از زندگی مدرن و مبلمان لوکس جدا شویم و به دنبال ذات اصلی اشیاء و خانه باشیم و زیبایی را در نقص دنبال کنیم نه کمال!

  ادامه مطلب >>
 • ۱۰ ایده برای قفسه کابینت یک آشپزخانه

  ۱۰ ایده برای قفسه کابینت یک آشپزخانه

  با ایده گرفتن از انواع مدل قفسه کابینت و طراحی یک محیط جدید می‌توانید بر تعداد فضای انبار و ذخیره کردن در آشپزخانه خود افزوده و از طرفی به دنبال تغییر ظاهر آشپزخانه باشید.

  ادامه مطلب >>
 • تزیین دیوار اتاق پذیرایی با چیدمان ویکتوریایی

  تزیین دیوار اتاق پذیرایی با چیدمان ویکتوریایی

  تزیین دیوار اتاق پذیرایی یکی از راه‌های زیباتر جلوه دادن این فضاست و می‌توان از انواع تجهیزات دکوراتیو مثل چراغ‌های دیواری، آینه‌های تزیینی، تابلو‌های نقاشی و ... برای این منظور استفاده کرد.

  ادامه مطلب >>
 • ایده‌های دکوراسیون داخلی منزل

  ایده‌های دکوراسیون داخلی منزل

  اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود را دارید و یا به تازگی خانه خریده اید و در پی چیدمان آن هستید، باید قبل از اقدام با نکات و ایده‌های دکوراسیون داخلی منزل آشنا شوید تا بتوانید جلوه منحصر به فردتری به فضای داخلی ببخشید و خانه خود را مانند طراحان حرفه‌ای طراحی کنید.

  ادامه مطلب >>
 • مدل‌ های جدید کابینت آشپزخانه

  مدل‌ های جدید کابینت آشپزخانه

  اگر در پی تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود هستید، دانستن مدل‌ها و ایده‌های کابینت آشپزخانه کمک زیادی به شما خواهد کرد. زیرا کابینت یکی از چشم گیرترین عناصر موجود در آشپزخانه‌ شماست؛ بنابراین بهتر است پیش از هر اقدامی با به روزترین مدل کابینت آشپزخانه آشنا شوید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.

  ادامه مطلب >>
 • ترفندهای معماران برای افزودن رنگ نارنجی در دکوراسیون

  ترفندهای معماران برای افزودن رنگ نارنجی در دکوراسیون

  حضور رنگ نارنجی در دکوراسیون موجب افزایش انرژی و نشاط می‌شود. تنها کافی است این رنگ جذاب را در کنار رنگ‌های متناسب با آن قرار دهید.

  ادامه مطلب >>
 • استفاده از سنگ در بخش‌های مختلف دکوراسیون خارجی

  استفاده از سنگ در بخش‌های مختلف دکوراسیون خارجی

  سنگ مالون یا همان سنگ بادبر سنگی طبیعی است که از معدن استخراج شده و به کمک پتک یا وسایل مشابه، به آن فرم می‌دهند. به دلیل نحوه برش دهی این سنگ، فرم‌های نامنظم و نزدیک به مربع یا مستطیل پیدا می‌کنند. این سنگ‌ها، معمولا در محوطه سازی‌ها و طراحی‌ منظره بیشتر به کار برده می‌شوند.

  ادامه مطلب >>
 • کدام سنگ، کدام فضا؟!

  کدام سنگ، کدام فضا؟!

  اگر به دنبال بهترین سنگ برای کف ساختمان خود هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی با انواع سنگ آشنایی پیدا کنید، سپس دست به انتخاب بزنید. چراکه دانستن مزایا و معایب انواع سنگ و شرایطی اقلیمی متناسب با هرکدام، شما را از انتخاب اشتباه باز می‌دارد.

  ادامه مطلب >>
 • چند ایده‌ برای دکوراسیون داخل منزل

  چند ایده‌ برای دکوراسیون داخل منزل

  با کمک ایده‌ هایی برای دکوراسیون داخلی خانه می‌توانید به سادگی مهارت طراحی داخلی خود را بالا ببرید و دکوراسیون چشمگیرتری داشته باشید. اگر قصد دارید فضای داخلی منزلتان را به صورت اصولی تغییر دهید و ظاهر یک نواخت آن را دگرگون کنید باید با اصول ابتدایی طراحی داخلی منزل آشنا شوید.

  ادامه مطلب >>
دکمه بازگشت به بالا