دکوراسیون

انتخاب کف پوش از جنس موکت

موکت یکی از کف پوش‌های مورد استفاده در منازل، ادارات، مدارس، کف اتاق و راهرو ساختمان، اتومبیل، هواپیما، قطار و سایر وسائل نقلیه و ... است. با کمک راهنمای خرید موکت از بین طرح‌ها و جنس‌های مختلفی که در بازار عرضه می‌شود، می‌توانید بسته به نوع کاربرد بهترین انتخاب را داشته باشید.

ادامه »

انواع میز ناهارخوری کم جا و تاشو

میز ناهارخوری کم جا و تاشو به میز‌هایی گفته می‌شوند که فضای کمتری را اشغال می‌کنند و با سبک مدرن خود طرفداران زیادی را بین خانه‌داران پیدا کرده‌اند.

ادامه »

چند مدل کاشی کاری سرویس بهداشتی

طرح کاشی کاری با ظاهر خنثی بسیار محبوب است، اما اگر شما رنگ‌های روشن، تیره یا خاص را دوست دارید، از استفاده از آن‌ها نترسید. فقط یک رنگ روشن را با خنثی کردن، متعادل کنید.

ادامه »

ایده‌ها و ترفندهای دکوراسیون سفید

زمانی که دکوراسیون سفید را انتخاب می‌کنید، فضای خانه یا اداره شما در مرز یکنواختی و زیبایی قرار دارد. اینکه فضایی دنج داشته باشید یا خسته کننده بستگی به هنرتان دارد.

ادامه »

پالت طیف رنگی طوسی در دکوراسیون

طوسی نیز مانند دیگر رنگ‌ها، طیف متنوعی از سایه‌ها را دربرمی‌گیرد. دودی، زغالی، خاکستری، گرافیتی، سربی، نقره‌ای و ده‌ها سایه دیگر در طیف رنگ طوسی قرار دارند.

ادامه »

انتخاب یک روتختی زیبا برای تخت خواب عروس

انتخاب یک روتختی زیبا برای تخت خواب عروس از جمله مواردی است که ذهن زوج‌های جوان را به خود مشغول می‌کند. اگر هنوز روتختی مناسبی را برای تخت خود یافت نکرده اید، با مدل‌های جدید آن در این مطلب آشنا شوید تا ایده‌های جذابی در ذهن شما پدید آید.

ادامه »

۱۷ عکس و ایده گیاهان برای دکوراسیون اتاق

17 عکس و ایده گیاهان که به دکوراسیون اتاق و منزل حال و هوای تازه میدهند

ادامه »

نمونه استیکر دیواری مناسب درب

استیکر دیواری یک انتخاب مناسب و ایده‌آل برای نصب روی سطوح مختلف فضای خانه شماست، البته اگر به دقت انتخاب شود! به کمک این برچسب‌ها به راحتی می‌توانید زیباسازی محیط خانه‌تان را محقق کنید. در ادامه چند نمونه استیکر دیواری مناسب درب را با هم میبینیم

ادامه »

مکان‌های مناسب برای استفاده از رنگ طوسی در منزل

رنگ طوسی در دکوراسیون، جلوه‌ای شیک و مدرن به خانه شما می‌دهد. اگر در انتخاب پالت رنگی مدنظرتان آگاهانه عمل کنید، فضایی چشمگیر و آرامش بخش خواهید داشت.

ادامه »

نمونه و ایده‌های جذاب برای تزیین زیر میز شیشه ای

تزیین زیر میز شیشه ای معمولا با عناصری همچون کتاب، مجله های رنگی، عناصر تزئینی و آنتیک، گل و گیاه، ترکیب سطوح، جعبه و کوسن، عناصر طبیعی یا اشیا کاربردی و مواردی از این قبیل صورت می گیرد.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا