دکوراسیون

 • Photo of بهترین‌های روتختی ترکیه‌

  بهترین‌های روتختی ترکیه‌

  روتختی‌ ترکیه‌ ای از لحاظ کیفی نمره‌ خوبی دارد و حتی به کشور‌های دیگر صادر می‌شود. مدل‌ها و طرح‌های ارائه شده توسط کارخانه‌های این کشور بسیار گسترده اند و می‌توانند بیشتر سلیقه‌ها را راضی نگه دارد.

  ادامه »
 • Photo of ۱۱ ترفند برای دکوراسیون باغچه

  ۱۱ ترفند برای دکوراسیون باغچه

  نقش حیاط زیبا و سرزنده بر سلامت ذهنی و روحی انسان‌ها انکار ناپذیر است. طراحی منظر به خصوص دکوراسیون باغچه همانند دکوراسیون داخلی مهارتی است که اگر به متخصصان خود واگذار شود نتیجه‌ای بسیار بهتر و اصولی در برخواهد داشت.

  ادامه »
 • Photo of دکوراسیون با نورپردازی سقف

  دکوراسیون با نورپردازی سقف

  مبحث نورپردازی سقف برخلاف تصور عده‌ای یک مبحث تخصصی است. متاسفانه تعداد کمی از معماران ما این تخصص را به صورت اصولی آموزش دیده اند. در حالی که طراحی و اجرای نورپردازی درست تاثیر بسیار زیادی برای روی کلیت فضای شما خواهد گذاشت.

  ادامه »
 • Photo of انواع گلدان چوبی

  انواع گلدان چوبی

  گلدان چوبی انتخاب مناسبی برای کسانی است که به سبک روستیک علاقه دارند. برای انتخاب گلدان مناسب بایستی شکل و ابعاد گیاهی که می‌خواهید در آن بکارید را در نظر داشته باشید.

  ادامه »
 • Photo of ۵ نمونه طراحی یا کاشی کاری مدرن

  ۵ نمونه طراحی یا کاشی کاری مدرن

  کاشی کاری مدرن این روز‌ها متحول شده و از رنگ‌ها و مصالح جدیدتری استفاده می‌کند. در گذشته کاشی‌ها فقط سفید بودند و ممکن بود حس سردی القا کنند، اما در این مقاله خواهید دید که این روندبه وضوح تغییر کرده است.

  ادامه »
 • Photo of چطور خانه‌ای ایرانی داشته باشیم؟

  چطور خانه‌ای ایرانی داشته باشیم؟

  دکوراسیون سنتی خانه، برای خیلی از ما که با خاطراتمان زندگی می‌کنیم جذاب است. مزیت ایجاد فضای سنتی ایرانی در خانه این است که کار راحتی است، هرکسی می‌تواند آنرا طراحی کند و احتمالا تعداد زیادی از المان‌های آن در دسترس هستند.

  ادامه »
 • Photo of آینه کاری و دکوراسیون داخلی منزل

  آینه کاری و دکوراسیون داخلی منزل

  آینه کاری منزل در هنر و معماری ایرانی پیشینه‌ی درازی دارد. این سبک به دنیای مدرن هم راه پیدا کرده و امروزه خانه‌های بسیاری را می‌بینید که با آینه کاری طراحی شده‌اند و جلوه زیبایی دارند.

  ادامه »
 • Photo of روتختی های اسپرت

  روتختی های اسپرت

  بهتر است با بهترین نمونه‌های مدل روتختی جدید و اسپرت آشنا شوید تا بتوانید انتخاب هوشمندانه تری برای تغییر دکور اتاق خواب داشته باشید. اگر این روز‌ها درگیر تغییر دکوراسیون منزل و اتاق خواب خود هستید، باید بدانید روتختی یکی از مهم‌ترین عناصر در تغییر دکوراسیون به حساب می‌آید.

  ادامه »
 • Photo of زیباترین انواع مدل میز شیشه‌ای اداری

  زیباترین انواع مدل میز شیشه‌ای اداری

  میز شیشه ای اداری به نسبت میزهای اداری چوبی گزینه ای مقرون به صرفه محسوب می شوند. همچنین، فارغ از بحث هزینه، مدرن و به روز تر هستند. بنابراین اگر تمایل دارید ظاهری مدرن به محیط کار خود بدهید، با یک میز شیشه ای اداری شروع کنید!

  ادامه »
 • Photo of انتخاب کف پوش از جنس موکت

  انتخاب کف پوش از جنس موکت

  موکت یکی از کف پوش‌های مورد استفاده در منازل، ادارات، مدارس، کف اتاق و راهرو ساختمان، اتومبیل، هواپیما، قطار و سایر وسائل نقلیه و ... است. با کمک راهنمای خرید موکت از بین طرح‌ها و جنس‌های مختلفی که در بازار عرضه می‌شود، می‌توانید بسته به نوع کاربرد بهترین انتخاب را داشته باشید.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا