اطلاعات عمومی

معروفترین حیوانات تاریخ

در طول تاریخ، حیوانات نه تنها در خدمت انسان‌ها بوده اند بلکه در مواردی برای انسان الهام بخش بوده اند و حتی باعث ورق خوردن تاریخ نیز شده اند و به بخش بزرگی از تاریخ بشر تبدیل شده اند.

ادامه »

عایق‌های حرارتی ساختمان و ویژگی هر کدام

صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری زندگی و استفاده بهینه از انرژی‌های موجود باعث شده تا در ساخت و ساز منازل موضوع جلوگیری از اتلاف انرژی اهمیت پیدا کند. در این راستا عایق حرارتی ساختمان نقش پررنگی دارد. انواع متنوعی از این عایق‌ها در بازار موجود است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.

ادامه »

خلاص شدن از برفکهای مکرر یخچال

با رعايت اين نکات ساده اما کاربردي مي توانيد عمر يخچال و فريزر خود را افزايش دهيد.

ادامه »

آشنایی با مردی که بیش از ۳ میلیون مقاله در ویکی‌پدیا نوشته است!

این جوان تپل و بامزه یک سوم ویکی‌پدیا را نوشته و کار دیگری جز ویرایش مدخل‌ها ندارد! تمام مطالب ویکی‌پدیا توسط کاربران و داوطلبان آنلاین نوشته شده‌اند.

ادامه »

خطرات استفاده از اسید در چاه فاضلاب

محلول های اسیدی در بسیاری از موارد مشکلات گرفتگی را رفع می کند در حالی که این کار خطراتی نیز به دنبال دارد. قصد داریم در این مطلب خطرات ریختن محلول لوله بازکنی در لوله و چاه فاضلاب را برای شما ذکر کنیم.

ادامه »

چگونه وقتی تنها رانندگی میکنیم خسته نشویم ؟

آیا همیشه می‌خواستید یک رانندگی طولانی را تجربه کنید ولی همسفر نداشته‌اید؟ تنهایی هم نمیتوانید از سفر لذت ببرید؟ یا حتی نمی‌توانید در طول رانندگی شبانه بیدار بمانید؟ در ادامه مطلب با پرمطلب همراه باشید تا متوجه شوید که چگونه از رانندگی در سفرهای طولانی به تنهایی لذت ببرید.

ادامه »

ده کلمه پرکاربرد در تمامی زبان‌های دنیا

در این مطلب ۱۰ کلمه پرکاربرد در تمامی زبان‌های دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد. دلیل محبوبیت بالای این کلمات از نظر علمی، مورد بررسی قرار نگرفته و مشخص نیست چرا این عبارت‌ها از یک فرهنگ، به فرهنگی دیگر منتقل شده‌اند.

ادامه »

سیرکی با نمایش حیوانات مجازی

تا مدت‌ها، مردم نمی‌توانستند سیرک را بدون اسب، فیل، میمون و شیر تصور کنند. اما اخیرا، سیرک رونکالی این سنت را شکسته و به جای گوشت و خون از هولوگرام استفاده می‌کند.

ادامه »

جاروبرقی چگونه کار میکند؟

جاروبرقی یکی از وسایل با ارزش محسوب می شود مخصوصا زمانی که داخل خانه کثیف و پر از گرد و خاک است. اگر از نحوه کار جاروبرقی اطلاع داشته باشیم زمانی که دچار مشکل می شود به راحتی می توانیم عیب آن را برطرف کنیم.

ادامه »

۱۰ خاصیت عسل برای پوست، قلب و سلامتی

در این مقاله ۱۰ مورد از خواص عسل برای پوست، قلب و سلامتی را برای شما شرح می‌دهیم.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا