آرایش و زیبایی

طراحی لاک ناخن با تم کوکا

در این پست چند مدل طراحی ناخن با تم کوکاکولا برای شما جمع آوری کرده ایم.

ادامه »

طراحی ناخن کوتاه با رنگ سبز

در این پست چند مدل طراحی ناخن با تم سبز برای شما جمع آوری کرده ایم.

ادامه »

۱۵ نمونه از مدل شنیون و بافت مو

در این مطلب با 15 تصویر و مدل بافت و شنیون مو آشنا خواهید شدو

ادامه »

آرایش ناخن با تم بنفش و ژلیش

شاید فکر کنید رنگ بنفش برای ترکیب با اکثر رنگ‌ها چندان مناسب نباشد؛ اما ترکیب این رنگ با اکریل و  رنگ‌های شاین، و حتی ایجاد یک طیف رنگ از رنگ بنفش و ارغوانی تا سفید و یاسی ایده‌ای بود که بسیاری از طراحان فشن روی ناخن‌هایی که در ادامه می‌بینید اجرا کرده‌اند.

ادامه »

طراحی ناخن با شعر چو ایران نباشد تن من نباد

طراحی زیبای ناخن با خط نستعلیق همراه با شعر چو ایران نباشد تن من نباد

ادامه »

زیباسازی ناخن با لاک مشکی

طراحی ناخن با لاک مشکی یکی از زیباترین طراحی‌های ناخن است. علاوه بر آن لاک مشکی با هر استایل و رنگی هماهنگ می‌شود، استفاده از نگین، اکلیل و گل نیز روی لاک‌های مشکی براق و مات جلوه بیشتری خواهند داشت.

ادامه »

آرایش ناخن به رنگ گلبهی

رنگ گلبهی یک از بهترین و پرطرفدارترین رنگ‌ها میان خانم‌هاست که روی ناخن‌ها نیز زیبایی خاصی دارد. این رنگ که تلفیقی از رنگ صورتی و نارنجی است،

ادامه »

طراحی ناخن کوتاه با رنگ قرمز

رنگ قرمز از رنگ‌هایی است که هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن استفاده کند. شما می‌توانید از طیف وسیعی از این رنگ برای طراحی ناخن خود استفاده کنید و مطمئن باشید زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌بخشد.

ادامه »

آشنایی با رنگ لاک مناسب پاییز

با ایده گرفتن از رنگ‌های زیبایی که در این فصل در طبیعت می‌بینیم، می‌توانیم رنگ‌هایی جذاب برای لاک انتخاب کنیم. رنگ‌های این فصل به مراتب تیره‌تر از رنگ‌های تابستانی و بهاره هستند.

ادامه »

طراحی ناخن کوتاه با رنگ سرمه‌ای و آبی

در این مطلب سعی کردیم  مدل‌هایی از  رنگ سرمه‌ای و آبی مناسب طراحی ناخن کوتاه به شما جهت الگو برداری ارائه دهیم با ما همراه باشید

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا