پوست و مو

رشد سریع مو با ۵ روش خانگی برای

بسیاری از افراد آرزوی رشد سریع مو و داشتن موهای بلند و درخشان را دارند ولی به دلیلی ضعیف بودن موها، نبود تغذیه کافی و آسیب به مو، رشد مو کم و کند می‌شود و ترجیح می‌دهند موهای خود را کوتاه کنند.

ادامه »

خواص روغن بادام برای پوست و مو

اگر دوست دارید بدانید خواص روغن بادام شیرین برای پوست، مو و قلب شما چیست، این مطلب را حتما بخوانید.

ادامه »

۶ ماسک صورت خانگی مخصوص شب

این ماسک‌ها روی پوست خشک می‌شوند و وقتی شما خوابید تاثیرشان را می‌گذارند؛ راه حل خوبی برای رسیدن به پوست رویایی و نرمی که آرزو دارید.

ادامه »

خواص کتیرا و اطلاعات جالبی درباره آن

خواص کتیرا زیاد است و تنها به مصارف خانگی محدود نمی‌شود و شرکت‌های بسیاری هم به دلیل خواص ویژه و مؤثر آن اقدام به تولید محصولات مختلفی از صمغ کتیرا کرده‌اند.

ادامه »

علائم و درمان عقربک ناخن

عقربک (Paronychia) یک عفونت پوستی است که اطراف ناخن شکل می‌گیرد. این شرایط به واسطه ورود باکتری یا قارچ به زیر پوست رخ می‌دهد.

ادامه »

برای مراقبت پوست خود ترکیبات محصولات را بیشتر بشناسید

باید بدانید چه محصولاتی را نباید به صورت هم‌زمان استفاده کنید و البته استفاده هم‌زمان چه ترکیباتی خاصیت درمانی آنها را نیز بیشتر می‌کند.

ادامه »

قبل از درمان جوش اول باید آن را ریشه‌یابی کرد

در حال حاضر باور غلطی که به نام طب سنتی در زمینه درمان جوش صورت وجود دارد،‌این است که گفته می‌شود خوردن گرمیجات سبب بروز این مشکل می‌شود در حالی که همیشه این مسئله برای همه افراد صدق نمی‌کند. حجامت و انداختن زالو پشت گوش، قدم اول درمان این مشکل نیست و این مسئله حتماً باید ریشه‌یابی شود.

ادامه »

ارتباط میان استرس و اگزمای پوستی

هیچ‌وقت به این فکر کرده اید که اگزما و استرس بایکدیگر ارتباط دارند؟ علائم اگزما شامل پوست خیلی خشک، خارش شدید، التهاب و برجستگی‌‌های ریز روی پوست است که گاها در اثر خاراندن پوست پاره می‌شوند. این علائم همیشه ثابت نیستند و معمولا مدام در حال بدتر و بهتر شدن هستند.

ادامه »

جلوگیری از پیری زودهنگام پوست

پیری زودهنگام پوست پدیده‌ای رایج و البته کاملاً اجتناب‌ناپذیر است. پیشینه ارثی و نیز شکل و عادات زندگی افراد در بروز این مسئله نقش مهمی دارد. البته پیری زودهنگام پوست دلایل بسیاری دارد که مهم‌ترین آن‌ها شامل وراثت، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، استعمال دخانیات و نیز نوع تغذیه است.

ادامه »

برطرف شدن تیرگی زیر بغل با ۵ روش

علت سیاهی زیر بغل معمولا استفاده کردن از تیغ است. اما درمان سیاهی زیر بغل و سفید کردن زیر بغل هم مانند مشکلات دیگر زیبایی و پوست ممکن است.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا
بستن