چند راهکار ساده برای پرپشت کردن ابرو

مجله اینترنتی پرمطلب: داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت از جمله خواسته‌های مهم خانم‌ها است. در اینجا به معرفی راهکارهای خانگی و در دسترسی می‌پردازیم که باعث پرپشت شدن ابروها می‌شود.

پرپشت کردن ابرو
پرپشت کردن ابرو

روغن کرچک ابروهایتان را پرپشت می‌کند
روغن کرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می‌شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌کند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این کار سبب افزایش رشد ابروهایتان خواهد شد.

روغن نارگیل در رشد ابرو تاثیر مثبت دارد
روغن نارگیل هم همانند روغن کرچک به رشد ابروهای شما کمک بسیاری می‌کند و به دلیل داشتن ویتامین‌های مختلف آنها را تیره هم می‌کند روغن نارگیل را کمی گرم کنید و ابروهایتان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

آب پیاز بافت کلاژنی پوست را تقویت می‌کند
آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت کلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود،؛ یک پیاز کوچک را رنده کنید و آب آن‌را صاف کنید سپس ابروهایتان را به مدت ۵ دقیقه به کمک آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را روی ابروی خود بزنید
بذر شنبلیله سبب رشد ابرو و صخامت تارهای آن می‌شود بذر شنبلیله را به مدت ۵ دقیقه خیس کنید و سپس آنرا بکوبید و با کمی روغن نارگیل مخلوط کنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه مناسب داشته باشید
کمبود ویتامین یکی از عواملی موثر در ریزش ابرو است و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در برنامه غذایی خود قرار دهید همچنین مصرف غذاهایی که سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نکنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا