معرفی انواع رنگ لاک مناسب برای پوست سبزه

پرمطلب: امروزه مدل‌های شیک، جذاب و متنوعی از رنگ لاک برای پوست سبزه وجود دارند که می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را برای دیزاین ناخن‌های دست و پا انتخاب کرده و جذابیت بیشتری به ظاهر خود بخشید.

لاک قرمز  و زرشکی

رنگ قرمز از رنگ‌هایی است که هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن استفاده کند. اگر پوست سبزه دارید می‌توانید از طیف وسیعی از این رنگ برای لاک ناخن خود استفاده کنید و مطمئن باشید زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌بخشد.
رنگ قرمز برای پوست سبزه
رنگ زرشکی مات برای پوست سبزه

لاک هلویی

کسانی که رنگ پوست متوسط و سبزه‌ای دارند می‌توانند سراغ تناژ هلویی بروند. بهتر است یک رنگ لاک هلویی مات را انتخاب کنید.

رنگ لاک هلویی برای پوست سبزه

 

لاک رنگ سبز

اگر به دنبال رنگ لاک ایده‌آل می‌گردید، تناژ‌های رنگ سبز می‌توانند زیبایی فوق العاده‌ای به پوست سبزه شما بدهند. این رنگ باعث می‌شود دستان شما جوان‌تر به نظر بیاید و حس طراوت را به خود شما و اطرافیان القا خواهد کرد.
رنگ لاک سبز برای پوست سبزه
رنگ لاک سبز تیره برای پوست سبزه

لاک رنگ قهوه‌ ای

شاید عجیب به نظر برسد که رنگ‌های تیره برای پوست سبزه مناسب باشد، ولی جالب است بدانید رنگ‌های تیره هماهنگی خوبی با پوست تیره داشته و حالت جذاب و شیکی به آن می‌دهند. یکی از بهترین رنگ‌هایی که در خانواده رنگ‌های تیره و خنثی قرار می‌گیرد، رنگ قهوه‌ای مایل به شکلاتی است. شما می‌توانید با انتخاب این رنگ و استفاده از روش‌های ساده برای طراحی‌ ناخن، دست‌های خود را بسیار زیبا جلوه دهید.
لاک رنگ قهوه ای برای پوست سبزه

طراحی ناخن ساده

 

 رنگ مرجانی

رنگ صورتی مرجانی ترند سال ۲۰۱۹ بوده و پوست سبزه شما در کنار این رنگ جلوه‌ای جذاب و زیبا خواهد داشت. این رنگ‌ حتی برای رژ لب شما هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
رنگ لاک برای پوست سبزه

لاک نقره‌ ای

یکی دیگر از رنگ‌های مناسب برای لاک ناخن افرادی که پوست سبزه دارند، نقره‌ای است. ترجیحا از لاک مات برای این رنگ‌ استفاده نکنید؛ چراکه برای پوست سبزه شما رنگ نقره‌ای باید درخشان و براق باشد.
رنگ لاک نقره ای برای پوست سبزه

لاک رنگ آبی پاستلی

برای خانم‌های سبزه‌ای که به خانواده رنگ آبی علاقه دارند، رنگ آبی آسمانی و رنگ آبی پاستلی جزء بهترین انتخاب‌هاست. این رنگ به شما کمک می‌کند تا ناخن‌های شما هماهنگ با رنگ پوست شما به نظر برسد.
رنگ لاک آبی پاستیلی

رنگ مشکی

یکی از رنگ‌های زیبا و خلاقانه لاک برای استفاده، مشکی است که هم به تنهایی جلوه‌ای زیبا دارد و هم شما می‌توانید در صورت تمایل بعد از استفاده به صورت‌های مختلفی آن را دیزاین کنید.
لاک مشکلی برای پوست سبزه

لاک بنفش

یک لاک با تم بنفش کمک بسیاری می‌کند تا درخشش و زیبایی رنگ پوست سبزه شما بیشتر شود. این رنگ‌ها پوست شما را روشن‌تر نشان خواهد داد.
لاک بنفش برای پوست سبزه

لاک‌ های متالیک

استفاده از این لاک‌ها می‌تواند بهترین گزینه برای هماهنگی با پوست تیره‌ شما باشد. این لاک‌ها هم برای طراحی ناخن جذابیت دارند و هم می‌توان آن‌ها را به تنهایی استفاده کرد.
لاک متالیک برای پوست سبزه

لاک با رنگ‌ زرد و طلایی

لاک ناخن‌هایی با پایه زرد برای پوست سبزه شما زیبایی خاصی به ارمغان خواهند آورد؛ از لاک‌های طلایی و زرد براق یا مات استفاده کنید. این رنگ‌ها می‌توانند رنگ پوست سبزه را تقویت کند و با استفاده از این رنگ پوست شما بیشتر می‌درخشد. همچنین این رنگ به صورت ترکیبی کنار رنگ‌هایی چون قرمز و آبی نیز قشنگ می‌شود.
لاک زرد برای پوست سبزه

لاک طلایی برای پوست سبزه

لاک رنگ کرمی و فیلی

بهترین رنگ خنثی برای پوست سبزه، لاک رنگ کرم یا فیلی است. برخلاف پوست‌های روشن که در کنار این رنگ بی‌روح جلوه می‌کنند، پوست‌هایی با رنگ تیره‌ متوسط می‌توانند از این رنگ آزادانه استفاده کنند و بدرخشند!
لاک فیلی برای پوست سبزه

www.pormatlab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا