گردشگری

 • بلغارستان با ترکیبی از فرهنگ اروپا و ترکیه

  بلغارستان امروز یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان است. در سفر به این کشور از مهمان‌نوازی مردم، اماکن گردشگری زیبا، تاریخ آن، مناظر، سواحل و زندگی در شب شگفت‌زده خواهید شد.

  ادامه »
 • میلان پایتخت مد، شهر اقتصادی ایتالیا و اماکن معروف آن

  بازدید از میلان بدون تماشای بازار مد ناتمام است. علاوه بر خرید و مد، میلان به دلیل میراث تاریخی و جاذبه‌های دیدنی آن نیز شهرت پیدا کرده است. میلان جلوه‌ای از ایتالیای جدید است. این شهر در عین حال که مدرن‌ترین شهر ایتالیاست اما هنوز آثار تاریخی آن سالم و دست‌نخورده باقی مانده است.

  ادامه »
 • ماجراجویی در جنوب تونس

  تونس سرزمین ماجراجویی و هیجان است جایی که باید کارهای معمولی را کنار بگذارید و ماجراجویی در میان جاذبه های هیجان انگیز و منحصربفر را شروع کنید. در اینجا زندگی روتین و روزمره فراموش می شود و به تک تک رویاهای هیجان انگیزتان می رسید.

  ادامه »
 • آشنایی با مکان‌های دیدنی شیلی

  شیلی سرزمینی بلند و باریک است که در لبه قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته است. برخلاف برخی کشورهای آمریکای جنوبی، شیلی تقریبا کشوری ثروتمند است و فساد در آن نیست و سابقه‌ای طولانی از ثبات سیاسی دارد. سفر به این کشور نیز بسیار آسان است به خصوص اگر بخواهید بیش از دو هفته زمان برای سفر بگذارید.

  ادامه »
 • مهمترین جاذبه‌های شهر نیویورک

  نیویورک شهری است با مجموعه متنوعی از جاذبه‌ها از هنر و معماری گرفته تا پارک و رستوران. این جاذبه‌های بیشمار سبب شده گردشگرانی که برای بار اول به این شهر سفر می‌کنند برای بازدید از این همه جاذبه گیج می‌شوند.

  ادامه »
 • بلژیک یکی از زیباترین کشورهای اروپا

  بلژیک یکی از زیباترین کشورهای اروپا است که مناظر زیبایی از شهرهای قرون وسطایی و مناظر زیبا و رمانتیک اروپا را به نمایش می‌گذارد. طبیعتا پایتخت این کشور، بروکسل نیز از جمله زیباترین و معروف‌ترین پایتخت‌های دنیاست.

  ادامه »
 • با ۹ جاذبه کشور پرو آشنا شوید

  سال ۱۵۳۲ زمانی که فرانسیسکو پیزارو با ارتش اسپانیایی خود وارد پرو شد و بر تمدن اینکاها حکومت کرد، از آن زمان پرو به خاطر تنوع زیست محیطی‌اش، فرهنگ پویا و مناظر دیدنی‌اش گردشگران بسیاری را به خود جلب کرد.

  ادامه »
 • ۱۰ نمونه از جاذبه های گردشگری اسکاتلند

  اسکاتلند یکی از زیباترین کشورها در جهان است. این کشور ترکیبی از مناظر زیبا، موزه های علمی و هنری و قلعه هایی را در خود دارد که مشابه آن در هیچ جای دنیا نیست. برای آشنایی بیشتر با زیبایی های این کشور، ۱۰ نمونه از جاذبه های گردشگری آن را به شما معرفی می کنیم.

  ادامه »
 • دانمارک

  پنچ نکته جالب درباره دانمارک

  کشور کوچک دانمارک در شمال آلمان و غرب سوئد قرار گرفته است. در این مطلب می خواهیم به پنج نکته جالب در خصوص این کشور اشاره کنیم.

  ادامه »
 • معرفی ۱۰ طبیعت شگفت انگیز دنیا

  طبیعت یک چیز غیرقابل پیش بینی و در عین حال زیبا و آرامش بخش است. گاهی در مواجهه با برخی شگفتی های طبیعت، درک زیبایی آن برایمان سخت می شود.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا