گردشگری

 • Photo of بلغارستان با ترکیبی از فرهنگ اروپا و ترکیه

  بلغارستان با ترکیبی از فرهنگ اروپا و ترکیه

  بلغارستان امروز یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان است. در سفر به این کشور از مهمان‌نوازی مردم، اماکن گردشگری زیبا، تاریخ آن، مناظر، سواحل و زندگی در شب شگفت‌زده خواهید شد.

  ادامه »
 • Photo of میلان پایتخت مد، شهر اقتصادی ایتالیا و اماکن معروف آن

  میلان پایتخت مد، شهر اقتصادی ایتالیا و اماکن معروف آن

  بازدید از میلان بدون تماشای بازار مد ناتمام است. علاوه بر خرید و مد، میلان به دلیل میراث تاریخی و جاذبه‌های دیدنی آن نیز شهرت پیدا کرده است. میلان جلوه‌ای از ایتالیای جدید است. این شهر در عین حال که مدرن‌ترین شهر ایتالیاست اما هنوز آثار تاریخی آن سالم و دست‌نخورده باقی مانده است.

  ادامه »
 • Photo of ماجراجویی در جنوب تونس

  ماجراجویی در جنوب تونس

  تونس سرزمین ماجراجویی و هیجان است جایی که باید کارهای معمولی را کنار بگذارید و ماجراجویی در میان جاذبه های هیجان انگیز و منحصربفر را شروع کنید. در اینجا زندگی روتین و روزمره فراموش می شود و به تک تک رویاهای هیجان انگیزتان می رسید.

  ادامه »
 • Photo of آشنایی با مکان‌های دیدنی شیلی

  آشنایی با مکان‌های دیدنی شیلی

  شیلی سرزمینی بلند و باریک است که در لبه قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته است. برخلاف برخی کشورهای آمریکای جنوبی، شیلی تقریبا کشوری ثروتمند است و فساد در آن نیست و سابقه‌ای طولانی از ثبات سیاسی دارد. سفر به این کشور نیز بسیار آسان است به خصوص اگر بخواهید بیش از دو هفته زمان برای سفر بگذارید.

  ادامه »
 • Photo of مهمترین جاذبه‌های شهر نیویورک

  مهمترین جاذبه‌های شهر نیویورک

  نیویورک شهری است با مجموعه متنوعی از جاذبه‌ها از هنر و معماری گرفته تا پارک و رستوران. این جاذبه‌های بیشمار سبب شده گردشگرانی که برای بار اول به این شهر سفر می‌کنند برای بازدید از این همه جاذبه گیج می‌شوند.

  ادامه »
 • Photo of بلژیک یکی از زیباترین کشورهای اروپا

  بلژیک یکی از زیباترین کشورهای اروپا

  بلژیک یکی از زیباترین کشورهای اروپا است که مناظر زیبایی از شهرهای قرون وسطایی و مناظر زیبا و رمانتیک اروپا را به نمایش می‌گذارد. طبیعتا پایتخت این کشور، بروکسل نیز از جمله زیباترین و معروف‌ترین پایتخت‌های دنیاست.

  ادامه »
 • Photo of با ۹ جاذبه کشور پرو آشنا شوید

  با ۹ جاذبه کشور پرو آشنا شوید

  سال ۱۵۳۲ زمانی که فرانسیسکو پیزارو با ارتش اسپانیایی خود وارد پرو شد و بر تمدن اینکاها حکومت کرد، از آن زمان پرو به خاطر تنوع زیست محیطی‌اش، فرهنگ پویا و مناظر دیدنی‌اش گردشگران بسیاری را به خود جلب کرد.

  ادامه »
 • Photo of ۱۰ نمونه از جاذبه های گردشگری اسکاتلند

  ۱۰ نمونه از جاذبه های گردشگری اسکاتلند

  اسکاتلند یکی از زیباترین کشورها در جهان است. این کشور ترکیبی از مناظر زیبا، موزه های علمی و هنری و قلعه هایی را در خود دارد که مشابه آن در هیچ جای دنیا نیست. برای آشنایی بیشتر با زیبایی های این کشور، ۱۰ نمونه از جاذبه های گردشگری آن را به شما معرفی می کنیم.

  ادامه »
 • Photo of پنچ نکته جالب درباره دانمارک

  پنچ نکته جالب درباره دانمارک

  کشور کوچک دانمارک در شمال آلمان و غرب سوئد قرار گرفته است. در این مطلب می خواهیم به پنج نکته جالب در خصوص این کشور اشاره کنیم.

  ادامه »
 • Photo of معرفی ۱۰ طبیعت شگفت انگیز دنیا

  معرفی ۱۰ طبیعت شگفت انگیز دنیا

  طبیعت یک چیز غیرقابل پیش بینی و در عین حال زیبا و آرامش بخش است. گاهی در مواجهه با برخی شگفتی های طبیعت، درک زیبایی آن برایمان سخت می شود.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا