گیاهان آبزی

 • Photo of گیاه بامبو

  گیاه بامبو

  گونه‌های مختلفی از دراسیناها در خانه‌ها نگهداری میشوند و بسیار مقاومت از خودشان نشان میدهند. و امروزه بامبوها به دلیل سادگی نگهداری و زیبایی نسبی بسیار پرطرفدار هستند. علاوه بر اینها از آنجا که در فرهنگ فنگ‌شویی معتقدند که این گیاه شانس به ارمغان می‌آورد بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند

  ادامه »
 • Photo of گیاه خزه کریسمس

  گیاه خزه کریسمس

  خزه کریسمس گونه ای از گیاهان آبزی آب شیرین از جنس Vesicularia متعلق به خانواده Hypnaceae بومی آسیای مرکزی و جنوب شرقی میباشد و از آن به طور معمول در تزیین آکواریوم ها استفاده می شود. خزه کریسمس گونه ای از گیاهان آبزی آب شیرین از جنس Vesicularia متعلق به خانواده Hypnaceae بومی آسیای مرکزی و جنوب شرقی میباشد و از آن به طور معمول در تزیین آکواریوم ها استفاده می شود.

  ادامه »
 • Photo of نکاتی در مورد گیاهان اکواریومی

  نکاتی در مورد گیاهان اکواریومی

  یکی از مهمترین عوامل پوسیدگی گیاهان در آکواریوم های خانگی استفده از دارو های گوناگون و به ویژه نمک در آب آکواریوم است ...

  ادامه »
 • Photo of گیاه اسپاتی فیلوم آبزی

  گیاه اسپاتی فیلوم آبزی

  اگر شما مایل به نگهداری این گیاه در یک وضعیت مطلوب در یک آکواریم هستید ، نباید به آن اجازه دهید ، تا در آکواریم تسلط و رشد بیش از حد پیدا نماید همچنین این گیاه برای آکواریوم زیاد توصیه نمیشود چون یک گیاه صددرصد آبزی نیست و ممکن است در آب دوام طولانی نداشته باشد و بمیرد و باعث آلودگی آکواریوم شما شود

  ادامه »
 • Photo of نگهداری گیاهان آبزی در ظروف شیشه‌ای + عکس

  نگهداری گیاهان آبزی در ظروف شیشه‌ای + عکس

  هتر است برای منزل خود، فنگ شویی، دکوراسیون داخلی، آکواریوم و گلخانه را با هم در نظر بگیرید. یکپارچه سازی این سه بسیار به زیباسازی منزل شما کمک می کند. همچنین باید در انتخاب مناسب گیاهان بسیار دقت کنید.

  ادامه »
 • Photo of گیاه و گل سنبل آبی

  گیاه و گل سنبل آبی

  گیاه سنبل آبی در مناطق گرمسیری روی آبهای راکد به شدت رشد میکند و در برخی مناطق مانند استرالیا به دلیل پوشاندن سطح وسیعی از رودخانه‌ها و باتلاقها ایجاد مشکلات زیست محیطی (مانند ایجاد مشکل در زندگی ماهیها و گیاهان آبی دیگر) نموده‌است.

  ادامه »
 • Photo of گیاه آبزی سیوی

  گیاه آبزی سیوی

  برگ های زیبای این گیاه محل مناسبی برای تخم ریزی ماهی ها و پنهان شدن بچه ماهی ها درون آن است . نگهداری سیوی در آکواریوم بسیار ساده میباشد.

  ادامه »
 • Photo of گیاه آکواریومی خزه جاوه

  گیاه آکواریومی خزه جاوه

  در آکواریوم باید آن را طوری کاشت که در آن جریان آب به خوبی وجود دارد چون به علت چسبندگی که دارد ممکن است چیزهایی به آن گیر کرده و کم کم ظاهر قهوه ای رنگ بگید. به علت چسبندگی جاوا ماس همچنین می تواند تبدیل به یک دیوار خزه شود.

  ادامه »
 • Photo of گیاه آبی شینودوریوس شلوتری

  گیاه آبی شینودوریوس شلوتری

  شینودوریوس شلوتری گونه ای از گیاهان چند ساله آبزی از جنس Echinodorus در خانواده Alismataceae است که به طور گسترده در نیمکره غربی و به خصوص آمریکای جنوبی توزیع شده است و نام خود را از لغت یونان باستان echius گرفته است.

  ادامه »
 • Photo of گیاه آبزی سرخس جاوا

  گیاه آبزی سرخس جاوا

  این گیاه می تواند کمی در شرایط شور مقاومت کند. سرعت رشد این گیاه کم است و شما میتونید در وسط تانک این گیاه رو بکارید. البته اگر تمایل داشتین این گیاه زیبا را می توان بروی چوب یا سنگ هم نصب کنید. این گیاه نگهداری کاملا ساده ای داره و برای افراد تازه کار پیشنهاد می شود بعلاوه این گیاه به Co2 چندانی هم نیاز ندارد.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا