گیاهان آبزی

 • گیاه بامبو

  گیاه بامبو

  گونه‌های مختلفی از دراسیناها در خانه‌ها نگهداری میشوند و بسیار مقاومت از خودشان نشان میدهند. و امروزه بامبوها به دلیل سادگی نگهداری و زیبایی نسبی بسیار پرطرفدار هستند. علاوه بر اینها از آنجا که در فرهنگ فنگ‌شویی معتقدند که این گیاه شانس به ارمغان می‌آورد بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند

  ادامه مطلب >>
 • گیاه خزه کریسمس

  گیاه خزه کریسمس

  خزه کریسمس گونه ای از گیاهان آبزی آب شیرین از جنس Vesicularia متعلق به خانواده Hypnaceae بومی آسیای مرکزی و جنوب شرقی میباشد و از آن به طور معمول در تزیین آکواریوم ها استفاده می شود. خزه کریسمس گونه ای از گیاهان آبزی آب شیرین از جنس Vesicularia متعلق به خانواده Hypnaceae بومی آسیای مرکزی و جنوب شرقی میباشد و از آن به طور معمول در تزیین آکواریوم ها استفاده می شود.

  ادامه مطلب >>
 • نکاتی در مورد گیاهان اکواریومی

  نکاتی در مورد گیاهان اکواریومی

  یکی از مهمترین عوامل پوسیدگی گیاهان در آکواریوم های خانگی استفده از دارو های گوناگون و به ویژه نمک در آب آکواریوم است ...

  ادامه مطلب >>
 • گیاه اسپاتی فیلوم آبزی

  گیاه اسپاتی فیلوم آبزی

  اگر شما مایل به نگهداری این گیاه در یک وضعیت مطلوب در یک آکواریم هستید ، نباید به آن اجازه دهید ، تا در آکواریم تسلط و رشد بیش از حد پیدا نماید همچنین این گیاه برای آکواریوم زیاد توصیه نمیشود چون یک گیاه صددرصد آبزی نیست و ممکن است در آب دوام طولانی نداشته باشد و بمیرد و باعث آلودگی آکواریوم شما شود

  ادامه مطلب >>
 • نگهداری گیاهان آبزی در ظروف شیشه‌ای + عکس

  نگهداری گیاهان آبزی در ظروف شیشه‌ای + عکس

  هتر است برای منزل خود، فنگ شویی، دکوراسیون داخلی، آکواریوم و گلخانه را با هم در نظر بگیرید. یکپارچه سازی این سه بسیار به زیباسازی منزل شما کمک می کند. همچنین باید در انتخاب مناسب گیاهان بسیار دقت کنید.

  ادامه مطلب >>
 • گیاه و گل سنبل آبی

  گیاه و گل سنبل آبی

  گیاه سنبل آبی در مناطق گرمسیری روی آبهای راکد به شدت رشد میکند و در برخی مناطق مانند استرالیا به دلیل پوشاندن سطح وسیعی از رودخانه‌ها و باتلاقها ایجاد مشکلات زیست محیطی (مانند ایجاد مشکل در زندگی ماهیها و گیاهان آبی دیگر) نموده‌است.

  ادامه مطلب >>
 • گیاه آبزی سیوی

  گیاه آبزی سیوی

  برگ های زیبای این گیاه محل مناسبی برای تخم ریزی ماهی ها و پنهان شدن بچه ماهی ها درون آن است . نگهداری سیوی در آکواریوم بسیار ساده میباشد.

  ادامه مطلب >>
 • گیاه آکواریومی خزه جاوه

  گیاه آکواریومی خزه جاوه

  در آکواریوم باید آن را طوری کاشت که در آن جریان آب به خوبی وجود دارد چون به علت چسبندگی که دارد ممکن است چیزهایی به آن گیر کرده و کم کم ظاهر قهوه ای رنگ بگید. به علت چسبندگی جاوا ماس همچنین می تواند تبدیل به یک دیوار خزه شود.

  ادامه مطلب >>
 • گیاه آبی شینودوریوس شلوتری

  گیاه آبی شینودوریوس شلوتری

  شینودوریوس شلوتری گونه ای از گیاهان چند ساله آبزی از جنس Echinodorus در خانواده Alismataceae است که به طور گسترده در نیمکره غربی و به خصوص آمریکای جنوبی توزیع شده است و نام خود را از لغت یونان باستان echius گرفته است.

  ادامه مطلب >>
 • گیاه آبزی سرخس جاوا

  گیاه آبزی سرخس جاوا

  این گیاه می تواند کمی در شرایط شور مقاومت کند. سرعت رشد این گیاه کم است و شما میتونید در وسط تانک این گیاه رو بکارید. البته اگر تمایل داشتین این گیاه زیبا را می توان بروی چوب یا سنگ هم نصب کنید. این گیاه نگهداری کاملا ساده ای داره و برای افراد تازه کار پیشنهاد می شود بعلاوه این گیاه به Co2 چندانی هم نیاز ندارد.

  ادامه مطلب >>
دکمه بازگشت به بالا