برش و بازسازی تصاویر وردپرس با افزونه Force Regenerate Thumbnails

برش بازسازی و یکدست کردن تصاویر وردپرس بارگذاری شده برای قالب‌های جدید

اندازه ی تصاویر شاخص در قالب ها مهم هستند زیرا معمولا یک اندازه ی فیکس و مشخصی برای آن ها در نظر گرفته می شود و با تعویض و تغییر به یک قالب دیگر با سایز متفاوت تصاویر شاخص و سایر قسمتها مثل تصاویر مرتبط و یا استفاده شده در سایدبارها و غیره … یک نوع به هم ریختگی و نازیبایی به وجود می‌آید

در این مطلب از بخش وردپرس پرمطلب شما با افزونه ای آشنا می شوید که می تواند ابعاد تصاویر شاخص را بازسازی کند و به حالت استاندارد تغییر دهد.

این افزونه یکی از قدرتمند ترین و پر طرفدارترین افزونه ها در مخزن وردپرس است که به بازسازی تصاویر شاخص مشغول است. برای راه اندازی این افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را در مسیر خود نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی از منوی ابزارها با گزینه ی “Regen. Thumbnails” رو به رو خواهیم شد. با کلیک بر روی آن می توانیم به صورت یک جا تمامی تصاویر را بازسازی کنیم.

افزونه Regenerate Thumbnails
Regenerate Thumbnails

با کلیک بر روی گزینه ی Regenerate All thumbnails تمامی تصاویر مربوط به تصاویر شاخص شما بازسازی می شوند البته در صورتی که نامنظم و خارج از سایز استاندارد باشند! با صفحه ای مطابق با تصویر بالا رو به رو خواهید شد.

افزونه Regenerate Thumbnails
Regenerate Thumbnails

چنانچه می خواهید تصاویر خاصی که مد نظرتان است را بازسازی کنید و تغییر اندازه دهید می توانید به بخش کتابخانه چند رسانه ای رفته و تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و آن را بازسازی کنید…

تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه ی Regenerate thumbnails کلیک کنید تا تغییرات انجام شود.

همچنین در نسخه‌های جدید افزونه امکان آن فراهم شده که در صورت لزوم بتوانید بعد از تغییر سایز تصاویر به اندازه‌های جدید تصاویر برش خورده با سایز قبلی از روی است شما پاک شوند تا فضای هاست شما بی جهت پر نشود.

 

pormatlab.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن