لباس عروس

دسته گل عروس با گل هورتانسیا آبی

اگر به دنبال یک دسته گل خاص و در عین حال مقرون به صرفه هستید، هورتانسیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هورتانسیا در دسته گل عروس نماد صداقت و سپاسگزاری است.

ادامه »

دسته گل عروس با ارکیده سفید

دسته گل عروس با گل ارکیده یکی از محبوب‌ترین انواع دسته گل عروس و صد البته گران‌قیمت محسوب می‌شود. باید بداید که ارکیده یک گل لوکس و اشرافی محسوب می‌شود.

ادامه »

مدل لباس عروس پوشیده ۲۰۱۸

لباس عروس ۲۰۱۸، مدل‌های لباس عروس پوشیده بی نظیر و زیبایی دارد و عروس خانم‌های ایرانی می‌توانند به راحتی مدل دلخواه خود را از بین این مدل‌ها انتخاب کنند.

ادامه »

۱۷ مدل لباس عروس با گل برجسته

تزیینات لباس عروس انواع و اقسام مختلفی دارد و از استفاده از پارچه‌های طرح‌دار مثل گیپور و دانتل و... تا کار‌های دست مثل سنگ‌دوزی و غیره را شامل می‌شود. مدل‌هایی از تزیینات جدید به نام گل‌ برجسته وجود دارد که اصطلاحا به آن‌ها لباس عروس گل‌ برجسته می‌گویند. بذای دیدن نمونه‌هایی از این مدل با ما همراه باشید

ادامه »

مدل های جذاب لباس صورتی عروس

انتخاب لباس عروس رنگی یکی از گزینه‌های مناسب برای متفاوت به نظر رسیدن در روز عروسی است. لباس عروس صورتی بسیار شیک و پرطرفدار است و عروس خانم‌های زیادی پوشیدن این رنگ را به ویژه برای مراسم‌های نامزدی، بله برون و عقد ترجیح می‌دهند.

ادامه »

نمونه‌های از لباس عروس ۲۰۱۸

لباس عروس، لباس رویایی‌ترین شب زندگی هر دختر خانمی است، پس نوع و مدل آن خیلی مهم است و هر عروس خانمی به دنبال بهترین و زیباترین لباس عروس دنیا برای این شب است.

ادامه »

۲۷ مدل لباس عروس گیپور

گیپور ذاتا زنانه، رمانتیک و ظریف است و لباس عروس گیپور هیچ وقت از روند مد خارج نمی شود. ترکیب عناصر مدرن و سنتی یک انتخاب مناسب برای جشن عروسی است.

ادامه »

لباسهای عروس شکوفه دار ۲۰۱۸

مدل‌های لباس عروس ۲۰۱۸، زیبا و بی نظیر هستند و هر عروس خانم خوش سلیقه‌ای می‌تواند مدل دلخواه خود را از بین این مدل‌ها انتخاب کند. با ما همراه باشید

ادامه »

زیباترین نمونه‌ های دسته گل عروس مدرن

اگر چه نمونه‌های دسته گل عروس کلاسیک زیبا هستند و همیشه محبوب بوده‌اند، اما توصیه ‌می‌کنیم دسته گل عروس مدرن را انتخاب کنید، شاید شما جز افرادی باشید که دوست دارند در هر زمینه‌ای خاص و منحصر ‌به‌ فرد باشند!

ادامه »

جذابترین نمونه‌های دسته گل عروس با هورتانسیا

دسته گل عروس با هورتانسیا که به صورت خوشه پر شکوفه با رنگ‌های لطیف و روحی موجود است، جزو مقرون به صرفه‌ترین گل‌ها برای دسته گل عروس است. گل هورتانسیا یا هایدرنژیا در ایران با نام گل ادریسی نیز شناخته می‌شود.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا