لباس عروس

 • Photo of دسته گل عروس با گل هورتانسیا آبی

  دسته گل عروس با گل هورتانسیا آبی

  اگر به دنبال یک دسته گل خاص و در عین حال مقرون به صرفه هستید، هورتانسیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هورتانسیا در دسته گل عروس نماد صداقت و سپاسگزاری است.

  ادامه »
 • Photo of دسته گل عروس با ارکیده سفید

  دسته گل عروس با ارکیده سفید

  دسته گل عروس با گل ارکیده یکی از محبوب‌ترین انواع دسته گل عروس و صد البته گران‌قیمت محسوب می‌شود. باید بداید که ارکیده یک گل لوکس و اشرافی محسوب می‌شود.

  ادامه »
 • Photo of مدل لباس عروس پوشیده ۲۰۱۸

  مدل لباس عروس پوشیده ۲۰۱۸

  لباس عروس ۲۰۱۸، مدل‌های لباس عروس پوشیده بی نظیر و زیبایی دارد و عروس خانم‌های ایرانی می‌توانند به راحتی مدل دلخواه خود را از بین این مدل‌ها انتخاب کنند.

  ادامه »
 • Photo of ۱۷ مدل لباس عروس با گل برجسته

  ۱۷ مدل لباس عروس با گل برجسته

  تزیینات لباس عروس انواع و اقسام مختلفی دارد و از استفاده از پارچه‌های طرح‌دار مثل گیپور و دانتل و... تا کار‌های دست مثل سنگ‌دوزی و غیره را شامل می‌شود. مدل‌هایی از تزیینات جدید به نام گل‌ برجسته وجود دارد که اصطلاحا به آن‌ها لباس عروس گل‌ برجسته می‌گویند. بذای دیدن نمونه‌هایی از این مدل با ما همراه باشید

  ادامه »
 • Photo of مدل های جذاب لباس صورتی عروس

  مدل های جذاب لباس صورتی عروس

  انتخاب لباس عروس رنگی یکی از گزینه‌های مناسب برای متفاوت به نظر رسیدن در روز عروسی است. لباس عروس صورتی بسیار شیک و پرطرفدار است و عروس خانم‌های زیادی پوشیدن این رنگ را به ویژه برای مراسم‌های نامزدی، بله برون و عقد ترجیح می‌دهند.

  ادامه »
 • Photo of نمونه‌های از لباس عروس ۲۰۱۸

  نمونه‌های از لباس عروس ۲۰۱۸

  لباس عروس، لباس رویایی‌ترین شب زندگی هر دختر خانمی است، پس نوع و مدل آن خیلی مهم است و هر عروس خانمی به دنبال بهترین و زیباترین لباس عروس دنیا برای این شب است.

  ادامه »
 • Photo of ۲۷ مدل لباس عروس گیپور

  ۲۷ مدل لباس عروس گیپور

  گیپور ذاتا زنانه، رمانتیک و ظریف است و لباس عروس گیپور هیچ وقت از روند مد خارج نمی شود. ترکیب عناصر مدرن و سنتی یک انتخاب مناسب برای جشن عروسی است.

  ادامه »
 • Photo of لباسهای عروس شکوفه دار ۲۰۱۸

  لباسهای عروس شکوفه دار ۲۰۱۸

  مدل‌های لباس عروس ۲۰۱۸، زیبا و بی نظیر هستند و هر عروس خانم خوش سلیقه‌ای می‌تواند مدل دلخواه خود را از بین این مدل‌ها انتخاب کند. با ما همراه باشید

  ادامه »
 • Photo of زیباترین نمونه‌ های دسته گل عروس مدرن

  زیباترین نمونه‌ های دسته گل عروس مدرن

  اگر چه نمونه‌های دسته گل عروس کلاسیک زیبا هستند و همیشه محبوب بوده‌اند، اما توصیه ‌می‌کنیم دسته گل عروس مدرن را انتخاب کنید، شاید شما جز افرادی باشید که دوست دارند در هر زمینه‌ای خاص و منحصر ‌به‌ فرد باشند!

  ادامه »
 • Photo of جذابترین نمونه‌های دسته گل عروس با هورتانسیا

  جذابترین نمونه‌های دسته گل عروس با هورتانسیا

  دسته گل عروس با هورتانسیا که به صورت خوشه پر شکوفه با رنگ‌های لطیف و روحی موجود است، جزو مقرون به صرفه‌ترین گل‌ها برای دسته گل عروس است. گل هورتانسیا یا هایدرنژیا در ایران با نام گل ادریسی نیز شناخته می‌شود.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا