حیوانات و جانوران

برای مراقبت از پرنده بیمار و آسیب دیده چکار باید کرد؟

بررسی وضعیت پرنده، نگهداری در یک حوله یا پارچه، انتقال پرنده به یک جعبه سوراخ‌دار و قرار دادن در محلی گرم با نور نسبتا کم، از اولین اقدامات اولیه و فوری برای مراقبت از پرنده بیمار (صدمه دیده) تا رسیدن به دامپزشک است.

ادامه »

اورانگوتان چه شباهتهایی به انسان دارد

در این مطلب با ویژگی‌های شگفت‌انگیزی از اورانگوتان‌ها را می‌خوانید. میمون‌های بزرگ موقرمزی که نزدیکترین بستگان انسان در دنیا هستند.

ادامه »

بهترین عکس های پرندگان سال ۲۰۱۷

اگر به عکاسی از پرندگان علاقه مند باشید، مجموعه عکس امروز برای شماست. در این مجموعه شاهد شماری از بهترین عکس های پرندگان هستید که از مسابقه BPOTY یا عکاس پرنده سال ۲۰۱۷ می آیند. 

ادامه »

توله سگهایی که شبیه والدین خود هستند

خیلی از افراد دوست دارند که سگ‌هایشان هیچ‌وقت بزرگ نشوند و همان‌قدر کوچک و بازیگوش بمانند. خلقت خداوند متعال به گونه‌ای است که بسیاری از نژاد‌های سگ‌ها در زمان بالغ شدن نیز هم‌چنان شبیه دوره تولگی‌شان می‌مانند و تغییر چندانی در ظاهرشان شکل نمی‌گیرد.

ادامه »

مرکز حفاظت و تیمار حیوانات مهندس نادر نوری

حیواناتی که به خانه پیرمرد پناه آورده اند و وی هم با آغوش باز از آن ها نگهداری می کند و در کنار هم زندگی می کنند. این پناهگاه مامنی است برای حیوانات. افسانه خانه مادربزرگ را همه شنیده‌اند؛ خانه‌ای که در یک شب بارانی و ترسناک حیوانات اهلی و وحشی به آنجا پناه برده‌اند.

ادامه »

آشنایی با چند موجود عجیب در روی کره زمین

پرمطلب میخواهد شما را با این ابرقدرت ها که توانایی هاي عجیبی دارند آشنا کند.

ادامه »

چرا پرنده های شکاری یکی از خوفناکترین موجودات روی زمین‌اند

به خاطر ویژگی‌ هاي ترسناک این حیوانات تعداد زیادی از آدم‌ها پرنده هاي شکاری را یکی از خوفناکترین موجودات روی کره زمین میدانند.

ادامه »

معرفی ۲۵ پرنده‌ بزرگ شکاری

شما در این مطلب با فهرست ۲۵ بزرگ ترین پرنده‌ شکاری که بینهایت زیبا «و به نوعی دلهره‌ آور» هستند آشنا می‌شوید.

ادامه »

تصاویر زیبا از نقش خانواده در حیوانات

در همه موجودات عالم خانواده نقش مهمی در زندگی آنها دارد .خانواده پایه و اساس زندگی است ، حتی در حیوانات هم خانواده نقش بسیار مهمی دارد.

ادامه »

طوطی های شهر کاراکاس و دوستی آنها با انسان ها

چه زیباست در عالم طبیعت در میان دوستی میان انسان ،دوستی پرندگان با انسان ها هم وجود دارد .کسانی که به کاراکاس، پایتخت کشور ونزوئلا سفر کرده اند.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا