حیوانات و جانوران

چند تا از عجیب ترین موجودات جهان

بعضی از حیوانات و موجودات در دنیا میباشند که ظاهری کاملا غیرعادی دارند و باعث تعجب بسیار انسان ها می‌شوند.

ادامه »

ماهی گورامی مرمری

گورامی مرمری دارای رنگ نقره ای کمرنگ همراه با آبی بر روی بدن می باشد این ماهی دستگاه تنفس خاص و متفاوتی نسبت به سایر ماهی ها دارد .

ادامه »

ماهی دماغ فیلی

ماهی دماغ فیلی بسیار صلح جو و جذاب است و بینی دراز آن ها در زیر لب هایشان واقع شده است. اما بینی آنها واقعا یک بینی نبوده اما بسیار حساس است.

ادامه »

آشنایی با سگ نژاد یورکی پو

یورکی پو  Yorkipoo سگ مهربانی است که خلق و خوی آرامی دارد و بسیار باهوش و دوست داشتنی است. اگر شما در آپارتمان زندگی می کنید یورکی پو گزینه ی مناسبی برای نگهداری است.

ادامه »

معروفترین حیوانات تاریخ

در طول تاریخ، حیوانات نه تنها در خدمت انسان‌ها بوده اند بلکه در مواردی برای انسان الهام بخش بوده اند و حتی باعث ورق خوردن تاریخ نیز شده اند و به بخش بزرگی از تاریخ بشر تبدیل شده اند.

ادامه »

اطلاعاتی درباره مارمولک‌ها

برخی گونه‌های مارمولک «هیولا» یا حتی «اژدها» نامیده می‌شوند، اما آنقدر‌ها که فکر می‌کنید خزندگان ترسناکی نیستند. در این مطلب بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

ادامه »

ماهی سیچلاید سوراخ کلیدی

سیچلاید سوراخ کلیدی یک ماهی آرام و صلح جو بوده و به آکواریوم گیاه کاری شده همراه با فضاهای مناسب صخره ای برای مخفی شدن نیاز دارد .

ادامه »

ماهی رنگین کمان

ماهی رنگین کمان زندگی گروهی را میپسندد و ماهیانی صلح طلب هستند. در ابتدای زندگی خود تقریبا بیرنگ میباشند ولی کم کم رنگ آمیزی زیبایشان نمایان میشود.

ادامه »

برای مراقبت از پرنده بیمار و آسیب دیده چکار باید کرد؟

بررسی وضعیت پرنده، نگهداری در یک حوله یا پارچه، انتقال پرنده به یک جعبه سوراخ‌دار و قرار دادن در محلی گرم با نور نسبتا کم، از اولین اقدامات اولیه و فوری برای مراقبت از پرنده بیمار (صدمه دیده) تا رسیدن به دامپزشک است.

ادامه »

اورانگوتان چه شباهتهایی به انسان دارد

در این مطلب با ویژگی‌های شگفت‌انگیزی از اورانگوتان‌ها را می‌خوانید. میمون‌های بزرگ موقرمزی که نزدیکترین بستگان انسان در دنیا هستند.

ادامه »
دکمه بازگشت به بالا