حیوانات و جانوران

 • Photo of ماهی پیرانای سیاه

  ماهی پیرانای سیاه

  پیرانا ی سیاه موجودی به شدت مهاجم و خون خوار است. این ماهی با قدرت بدن قوی و دندان های تیز خود قادر به شکار موجودات مختلف می شود.

  ادامه »
 • Photo of فیل‌ها حیواناتی عظیم‌الجثه

  فیل‌ها حیواناتی عظیم‌الجثه

  فیل‌ها سنگین‌ترین جانوران خشکی هستند. اما توجه به آن‌ها فقط بخاطر اندازه‌ی بزرگ آن‌ها نیست بلکه ارتباط و زندگی احساسی آن‌ها نیز مورد توجه است.

  ادامه »
 • Photo of کلاغ و زاغ چه فرقی با هم دارند

  کلاغ و زاغ چه فرقی با هم دارند

  کلاغ و زاغ هر دو جزء خانواده‌ی کلاغ‌ها به حساب می‌آیند و در ظاهر شباهت‌های بسیاری به یکدیگر دارند؛ اما شاید برای شما جالب باشد که با فرق‌ کلاغ و زاغ آشنا شوید.

  ادامه »
 • Photo of جالبتربین عنکبوت‌های دنیا

  جالبتربین عنکبوت‌های دنیا

  عنکبوت‌ها در حالت عادی خیلی‌ها را می‌ترسانند. حدود ۳۰% امریکایی‌ها از عنکبوت می‌ترسند. جای تعجب نیست که چرا. آن‌ها چشم‌های بزرگ و پا‌های زیاد و بلند دارند و در جا‌های تاریک با سرعت زیاد حرکت می‌کنند.

  ادامه »
 • Photo of ماهی‌هایی که پرواز می‌کنند؟

  ماهی‌هایی که پرواز می‌کنند؟

  «Exocoetidae» یا ماهی پرنده، خانواده‌ای از ماهی‌ها هستند که می‌توانند از آب بیرون بیایند و با باله‌های سینه‌ای بزرگ خود فواصل طولانی پرواز کنند

  ادامه »
 • Photo of آکواریوم های زیبا در دنیا

  آکواریوم های زیبا در دنیا

  اگرچه نمی‌توان آکواریوم‌ها را با دریا‌ها مقایسه کرد، اما آکواریوم‌ها نیز در حد کوچکتری، زیبایی‌های دریا‌ها را به نمایش می‌گذارند و مکان مناسبی برای لذت بردن از تماشای موجودات دریایی اند.

  ادامه »
 • Photo of کبوتر آبی زیبای تاجدار

  کبوتر آبی زیبای تاجدار

  این پرنده فانتزی کبوتر تاجدار ویکتوریا است. البته شباهت چندانی به کبوتر‌هایی که می‌شناسید ندارد. این پرنده پر‌های آبی روشن و تاج زیبایی روی سرش دارد و متعلق به خانواده گورا است.

  ادامه »
 • Photo of آشنایی با حیوانات شفاف و شیشه‌ای

  آشنایی با حیوانات شفاف و شیشه‌ای

  به نظر می‌رسد این حیوانات ردای نامرئی هری پاتر را پوشیده اند تا از خودشان در برابر شکارچیان حفاظت کنند. برخی از آن‌ها کاملا شفاف هستند و فقط یک جفت چشم وجود این حیوانات شیشه‌ای را آشکار می‌کند.

  ادامه »
 • Photo of پرست خفته در درون پوست خود

  پرست خفته در درون پوست خود

  این عکس های شگفت انگیز از آفتاب پرستی که هنوز نمی داند متولد شده، به شکل منحصر به فردی به ما نشان می دهد این خزندگان زیبا در تخم های خود چه حالتی دارند. این صحنه های خاص و تکرار نشدنی را از دست ندهید.

  ادامه »
 • Photo of چند تا از عجیب ترین موجودات جهان

  چند تا از عجیب ترین موجودات جهان

  بعضی از حیوانات و موجودات در دنیا میباشند که ظاهری کاملا غیرعادی دارند و باعث تعجب بسیار انسان ها می‌شوند.

  ادامه »
دکمه بازگشت به بالا