افزونه File Manager مدیریت فایل‌ها در وردپرس

سایت پرمطلب: چنانچه دسترسی به هاست ندارید و باید برخی فایل‌ها و پوشه‌ها را در آن تغییر دهید نگران نباشید. با کمک افزونه file manager می‌توانید امکان مدیریت فایل‌ها در وردپرس را امکان‌پذیر سازید.

افزونه File Manager وظیفه مدیریت فایل‌ها در وردپرس را برعهده دارد یعنی امکان ویرایش، حذف، بارگذاری، دانلود و کپی کردن فایل‌ها و فولدرها را برای شما در پیشخوان وردپرس فراهم می‌کند. در واقع بدون مراجعه به هاست می‌توان در همان وردپرس هر عملیاتی که مدنظرتان هست را انجام دهید. به عبارت دیگر نمایی از پنل هاست را در وردپرس شما شبیه‌سازی می‌کند.

افزونه File Manager

پس از نصب و فعال‌سازی گزینه‌ای با عنوان “WP مدیر فایل” در پیشخوان ظاهر می‌شود.


گزینه‌هایی دارد که به بررسی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

WP مدیر فایل:

افزونه File Manager

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تمامی فایل‌ها و فولدرهایی که در هاست برای وردپرس ایجاد شده در اینجا قابل مشاهده است. نوار ابزار بالای این جدول امکان عملیات مدیریت فایل‌ها در وردپرس را به شما می‌دهد. ویرایش، حذف، اضافه، ذخیره و… . به نظرم امکان جالبی است!

تنظیمات

بخش تنظیمات این افزونه تنها یک تصویر است که تنظیمات را در نسخه پرمیوم نشان داده. در نسخه پرمیوم آن امکان تعیین سطح دسترسی وجود دارد و می‌توان برای سایر مدیران و اعضا وبسایت این بخش را غیرفعال کرد و فقط به یک شخص نسبت داد.

Root Directory

از این بخش روت هاست شما مشخص می‌شود. همچنین می‌توانید آن را تغییر و محدودتر کنید.

 

pormatlab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن